xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Zelený jíl Argital pro štíhlejší siluetu

Na zeštíhlení a intenzivní kůru proti celulitidě a nabízí Argital čtyři přípravky, které vás dostanou do formy na letní sezónu. Jsou 100% přírodní a bez konzervantů.

  • Zeštíhlující zábal ze zeleného jílu – s čistými esenciálními oleji z pomeranče, citronu, fenyklu a rozmarýnu a extrakty z břečťanu, listů břízy, arniky, vinné révy, tavolníku, kopřivy, měsíčku a máty a ze zeleného jílu. Pomáhá zeštíhlit a tvarovat postavu, působí proti celulitidě a zadržování vody.
  • Zeštíhlující krém na celulitidu „FLORANGE“ –  s extrakty z listů břečťanu, břízy, kopřivy, měsíčku a tavolníku a čistými esenciálními oleji z pomeranče, citronu, rozmarýnu, fenyklu, kadidlovníku a lavandinu, čistými rostlinnými oleji z jojoby a obilných klíčků a s gelem ze zeleného jílu. Působí proti celulitidě a formuje postavu, zvláčňuje pokožku a činí ji hebkou a pružnou.
  • Zpevňující krém s klíčkovým a avokádovým olejem „FLORÉ“ – s gelem ze zeleného jílu, čistými rostlinnými oleji z obilných klíčků a avokáda a esenciálními oleji z Ylang-Ylangu, santálu, lavandinu, citronu a přírodním  vitamínem E. Pro zpevnění a tonizaci pokožky poprsí, břicha, stehen a hýždí.
  • Zeštíhlující dynamizovaný olej na celulitidu s pomerančem a rozmarýnem – s čistými esenciálními oleji z pomeranče, rozmarýnu, libavky, šalvěje, majoránky, oregána a zázvoru, s extraktem z papriček a čistými rostlinnými oleji z mandlí, oliv a obilných klíčků. Masážní olej na tělo. Působí na zeštíhlení a proti celulitidě, podobně jako krém „Florange“. Je vhodné je kombinovat.

Pro optimální výsledek doporučujeme následující postup ošetření:

  1. Problematickou partii potřete rovnoměrně vrstvou Zeštíhlujícího zábalu ze zeleného jílu. Nešetřete, síla vrstvy by měla být asi asi půl centimetru. Překryjte ji papírovou utěrkou a nechte působit minimálně 30 minut, maximálně 2 hodiny. Poté zábal odstraňte pomocí teplé vody a stěrky nebo mořské houby.
  2. Na čistou pokožku aplikujte několik kapek Zeštíhlujícího dynamizovaného oleje na celulitidu s pomerančem a rozmarýnem a jemně masírujte krouživými pohyby (po směru hodinových ručiček), dokud se olej nevstřebá.
  3. Pro zesílení účinků proti celulitidě a pro formování postavy naneste Zeštíhlující krém na celulitidu „FLORANGE“. Důkladně ho vmasírujte, dokud se úplně nevstřebá.
  4. A na závěr aplikujte Zpevňující krém „FLORÉ“, abyste pokožce dodali pevnost a pružnost. 

Opakujete-li toto ošetření pravidelně, časem se bude postupně obnovovat tonus pokožky a postava získávat požadovanou formu, kterou si přejete mít v letní sezóně.

Přípravky kosmetické řady pro zeštíhlení jsou 100% přírodní, bez konzervačních přísad, s certifikací BDIH (pro přírodní kosmetiku), krém „Florange“ též ICEA (pro BIO kosmetiku).