xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Tři novinky Argital pro rozjasněnou pleť bez otoků a vrásek

Argital vyvinul tři inovativní  BIO přípravky pro péči o pleť obličeje a očního okolí.  Jsou určené pro všechny typy pleti a vzájemně se doplňují.

Rozjasňující krém „Pelle di Luna“ – s gelem ze zeleného jílu a čistými GOLD esenciálními oleji z damašské růže, citronu, litsey cubeby, lavandinu, benzoe, bergamotu a mandarinky rozjasňuje a zesvětluje pleť. Současně má krém vyživující a hydratační účinky díky přítomnosti mandlového oleje, kakaového másla a rostlinného glycerínu.

Liftingový oční krém s gelem ze zeleného jílu a extrakty ze světlíku lékařského, heřmánku, smilu italského, čistými GOLD esenciálními oleji z lavandinu a damašské růže, čistým mandlovým, jojobovým a avokádovým olejem a rostlinným glycerínem. Působí účinně proti otokům, tmavým kruhům a vráskám v okolí očí. Pleť hydratuje, vyživuje a chrání.

Liftingová oční maska s gelem ze zeleného jílu a extraktem ze světlíku lékařského napomáhá vstřebávání váčků pod očima a vyhlazení vrásek, které se tvoří kolem očí. Díky extraktům ze smilu italského a heřmánku v kvalitě Demeter, brutnákovému oleji a rostlinnému glycerínu, hydratuje a vyživuje jemnou pleť v očním okolí.

Chcete-li dosáhnout intenzivnějšího a trvalého liftingového účinku, doporučujeme pravidelně provádět následující postup:

Aplikujte Liftingovou oční masku na jemnou pleť v okolí očí, nechte ji působit několik minut a po jejím odstranění pleť ošetřete Liftingovým očním krémem. Na ostatní pleť obličeje aplikujte Rozjasňující krém „Pelle di Luna“.

Upozornění: Neaplikujte masku až těsně k očím a dbejte, aby se do nich nedostala. Pokud by k tomu došlo, vypláchněte oči velkým množstvím vody.

Stejně jako všechny produkty Argital jsou i tyto bez konzervantů a jiných syntetických látek. Mají certifikaci BDIH Cosmos pro přírodní kosmetiku a ICEA pro BIO kosmetiku.