xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

4 produkty Argital proti otokům a vráskám kolem očí

Oblast v okolí očí je velmi specifická část obličeje. Pokožka je zde velmi tenká, což způsobuje, že zejména s postupujícím věkem se stává velmi jemnou a křehkou. Proto je potřeba ji ošetřovat speciálními přípravky, které jsou schopny o ni delikátně pečovat a redukovat projevy naší mimiky a nejčastější nedokonalosti, jako jsou otoky a tmavé kruhy pod očima.

Chcete-li komplexně a efektivně čelit příznakům stárnutí únavy projevující se v očním okolí, můžete provádět jednoduchý každodenní rituál se čtyřmi přípravky Argital, určenými pro péči o pleť a k prevenci a redukci otoků a vrásek kolem očí.

Čtyři kroky se čtyřmi produkty Argital pro péči o pleť, její tonizaci a obnovení jasu svěžesti vašeho pohledu i celého obličeje:

  1. Čistící a odličovací mléko „Vegetalatte“ – pro dokonalé vyčistění pleti. Nalijte trošku mléka na vatový tampon nebo do dlaně a rjemnými krouživými pohyby jím vyčistěte pleť obličeje, včetně očního okolí.
  2. Pleťové tonikum s esenciálními oleji „Rugiada“ – pro tonizaci a zvýšení pružnosti pleti. Nastříkejte tonikum přímo na obličej nebo jej naneste na pleť pomocí vatového tamponu.
  3. Liftingová oční maska se zeleným jílem a světlíkem – k redukci tekutiny zadržované v očním okolí. Na oční okolí naneste několik milimetrů silnou vrstvu masky, dejte však pozor, aby se maska nedostala do očí. Důležité je nenechat masku v průběhu aplikace zaschnout, je-li potřeba vlhčete ji vodou. Po 10 až 20 minutách smyjte masku vlažnou vodou, nejlépe to jde pomocí mořské houbičky.
  4. Liftingový oční krém se zeleným jílem a světlíkem – určený pro redukci vrásek a otoků kolem očí. Na závěr naneste krém na pleť v okolí očí a jemně vklepejte konečky prstů.

Ošetření je vhodné i pro mladší pleť, protože pomáhá předcházet tvorbě váčkůvrásek kolem očí.

Vegetalatte“, „Rugiada“, Oční maskaOční krém jsou čistě přírodní certifikované přípravky, bez konzervantů.