xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Wellness pro naše nohy s přípravky Argital

Nohy jsou základnou našeho těla. Je důležité udržovat je zdravé a v dobré kondici. K tomu se skvěle hodí díky svým jedinečným vlastnostem Zelený jíl Argital vysušený sluncem a další přípravky Argital se zeleným jílem.

Ošetření nohou doporučujeme začít jejich koupelí v teplé lázni, v níž jsme rozmíchali Argital – Zelený jíl vysušený sluncem a přidali 1-3 kapky Gold esenciálního oleje z levandule nebo meduňky. Nohy v lázni jemně masírujte, dokud voda nevychladne. Koupel poskytuje několik benefitů:

  • relaxaci nohou snižuje napětí, které se v nich naakumulovalo během dne,
  • regeneraci, která se projeví v pocitu pohody celého těla,
  • ošetření otlaků a drobných poranění kůže, které vznikají v důsledku nošení nevhodné obuvi a jejichž hojení zelený jíl urychluje.

Po koupeli nohy osušíme a provedeme relaxační masáž Osvěžujícím krémem na nohy a proti pocení nohou, který zklidňuje, zvláčňuje a chrání pokožku nohou. Přináší příjemný a uvolňující zážitek po náročném dni.