xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Zelený jíl – květ v říši hornin.

Vědomí, že ve vesmíru, v přírodě i v člověku existují dva principy: ženský a mužský, žil v pocitech starověkých národů a setkáváme se s ním i dnes.

Kosmetika se vždy inspirovala ženskou bytostí. K ženskému principu má nejblíže květ. Právě v květu, jeho barvách, vůni a jemném teplu se skrývá cosi tajemného, podobně jako u ženy. Odhalení tohoto tajemství je základem našeho výzkumu a zcela nové koncepce při výrobě kosmetiky. Jíl, který se objevuje spontánně v zemské kůře a je nejlehčí a nejvzdušnější součástí minerálního světa, lze zcela právem označit jako „květ říše hornin“.

 

Pokud bychom si představili horninu jako rostlinu, která se skládá z kořenů, listů a květů, pak jíl by byl květem takové rostliny.

Plasticita jílu, která je pro něj charakteristická, činí tento „minerální květ“ zcela jedinečným, protože na rozdíl od všech ostatních minerálů, které mají tendenci v průběhu času krystalizovat a tuhnout, jíl ve spojení s vodou zůstává měkký, plastický, poddajný a jemný.

Kombinace obou květů – „minerálního jílového květu“ a květů rostlin – je podle našich výzkumů vynikajícím výchozím bodem pro formulování řady inovativních kosmetických produktů, které souvisí s ženským principem – s obličejem a tělem ženy.

Pleťová maska připravená ze zeleného jílu, oleje ze sladkých mandlí, výluhu z měsíčku a čistého esenciálního oleje z levandule, má kromě výborného čistícího efektu také účinky zklidňující, tonizační, regenerační, anti-aging a peelingové. Další přidanou hodnotou je, že její působení se neomezuje jen na povrch pokožky, ale jde mnohem hlouběji pod kůži a přechází určitým způsobem i do našich pocitů a našeho podvědomí.

Zdravá kosmetika, stejně jako zdravé jídlo, laskavé gesto nebo dobrá kniha, ovlivňuje naše pocity, myšlenky a působí na ženskou bytost, na celé její tělo zářivým a tvořivým způsobem.

Síla tohoto pozitivního vlivu závisí nejen na složení a způsobu, jak je kosmetický přípravek navržen a vyroben, ale i na kvalitě obsažených složek. Proto by se při výrobě kosmetiky měly vždy preferovat čistě přírodní suroviny a pokud možno pocházející z ekologického (BIO) nebo biodynamického zemědělství (Demeter).