xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Péče o ruce s přípravky se zeleným jílem Argital

K ošetřování pokožky rukou doporučujeme Argital – Zelený jíl vysušený sluncem. Pomáhá uvolnit svaly rukou a snižovat napětí, zvláčňuje pokožku a navozuje pocit lehkosti a osvěžení. Zelený jíl regeneruje a tonizuje tkáně.

Pro péči o o ruce jsou vhodné následující přípravky Argital:

Argital – Tekuté mýdlo se zeleným jílem pro mytí rukou. Jeho lehce kyselé pH a obsažený čistý klíčkový olej respektují a podporují přirozené fyziologické vlastnosti pokožky. Je určeno pro každodenní použití. Čistí pokožku a pohlcuje volné radikály. Pokožka je po umytí jemná, vyživená a pěkně tonizovaná.

Argital – Zelený jíl vysušený sluncem – pro koupel rukou. Polévkovou lžíci jílu rozpusťte v lavoru s horkou vodou. Ponořte do vody ruce a vzájemně je masírujte. Do koupele můžete přidat 1-3 kapky Gold esenciálního oleje z meduňky nebo Esenciálního oleje z levandule.

Argital – Ochranný krém na ruce s propolisem a smilem italským a zeleným jílem – doporučujeme použít na závěr ošetření rukou. Krém vyživuje a zvláčňuje pokožku, působí preventivně proti vysychání kůže a prasklinkám a chrání ruce proti dalším nepříznivým vlivům, jako je vznik otlaků a ztvrdlé kůže.