xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Tekuté mýdlo Argital – myje, vyživuje a chrání vaši pokožku.

Na základě svého výzkumu vyvinul Argital velice jemné tekuté mýdlo bez konzervantů a s velice příjemnou vůní.

Obsahuje gel ze zeleného jílu a čisté rostlinné oleje z pšeničných klíčků a sladkých mandlí. Jeho pH respektuje fyziologické potřeby pokožky a posiluje její přirozenou obranyschopnost proti nepříznivým vnějším vlivům. Každodenní používání mýdla pokožku nejen čistí, ale také absorbuje volné radikály a chrání ji tak před předčasným stárnutím. Pokožka je po umytí vláčná, vyživená a pěkně pružná.

Jedinečnou vůni Tekutého mýdla Argital, danou použitými Gold esenciálními oleji z citronu, Litsey Cubeby*, levandule a máty peprné, si jistě zamilujete. Gold esenciální oleje jsou vyráběny speciální technologií za pomoci ruční dynamizace drahými kovy a vzácnými kameny.

Stejně jako všechny ostatní přípravky Argital i toto tekuté mýdlo je vyráběno způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí a je v přírodě biologicky snadno odbouratelné. Neobsahuje palmový olej.

*Litsea Cubeba je speciální druh vavřínu s ovocnou vůní, který má antidepresivní účinky, oživuje mysl, dodává energii a podporuje koncentraci.