xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Péče o nohy s přírodními přípravky Argital

Jste celé dny na nohou? Nebo máte naopak sedavé zaměstnání? Když přijdete večer domů, máte těžké a unavené nohy?

Naše nohy jsou zatěžovány každý den v roce. A zejména v létě, kdy chodíme naboso jen v sandálech či žabkách a nohy jsou vystaveny horku a prachu.

Chcete-li mít zdravé a svěží nohy, vyplatí se pravidelná péče o nohy s přírodními přípravky Argital. Kromě hygieny jim dodají krásný a pěstěný vzhled a příjemný pocit lehkosti.

 Jak tedy správně pečovat o nohy?

1)  Zelený jíl Argital vysušený sluncem.

Prvním krokem je večerní koupel nohou nebo i celého těla se zeleným jílem. Jílová lázeň regeneruje a zvláčňuje pokožku a podporuje vyhojení mikrotraumat způsobených obuví. Po několika minutách této lázně pocítíme uvolnění nejen nohou, ale i celého těla, protože jíl detoxikuje a přináší nám všeobecný pocit pohody.

2)  Argital – Osvěžující krém na nohy a proti pocení nohou

Po koupeli a osušení nohou by měla následovat příjemná masáž krémem. Zklidňuje, hydratuje a chrání pokožku. Zbavuje nás pocitu těžkých nohou a otoků a působí proti pocení nohou.

3)  Argital – Tělový pudr s bílým jílem

Ocení ho zejména ti, kteří nosí celý den uzavřenou obuv anebo trpí nadměrným pocením nohou. Pudr je jemný prášek z mastku a bílého jílu obohacený o čisté esenciální oleje z máty, tymiánu a citronu. Má antimykotické účinky, absorbuje nadbytečný pot a má osvěžující vůni. Lze ho doporučit jak sportovcům, tak všem, kteří chtějí mít své nohy stále svěží a suché.