xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Unavené svaly? Regenerujte je přirozenou cestou s přípravky Argital

Unavené svaly jsou pro každého sportovce znamením, že odvedl dobrou práci.
Může se však stát, že dojde až k přílišnému namožení některých svalů a je třeba podpořit jejich fyziologickou regeneraci.

Pomoc unaveným  svalům přírodní cestou nabízejí dva přípravky Argital, speciálně vyvinuté pro sportovce a pro ty, kteří vykonávají práce nebo činnosti, které vyžadují častou a intenzivní fyzickou námahu. Jsou to:

Ochranný dynamizovaný olej s arnikou a  Krém na modřiny a výrony s arnikou. Dva produkty, z nichž každý dokáže pomoci samostatně, ale jejich vzájemnou kombinací se účinek ještě zvyšuje.

Před fyzickou aktivitou je dobré použít pro zahřátí svalů krém s arnikou. Kombinuje v sobě účinky výtažku z květů arniky horské a regeneračního gelu ze zeleného jílu. Prohřejí a uvolní svalová vlákna.

Po fyzické aktivitě je vhodné provést masáž s arnikovým olejem, který uvolní svaly a dodá pocit pohody.
Obsahuje rovněž arniku horskou a čistý rostlinný olej ze sladkých mandlí. Má výrazný relaxační a regenerační účinek na unavené svaly.

Všechny produkty Argital jsou 100% přírodní a bez konzervačních přísad.

Objevte účinné regenerační přípravky Argital: 
Krém na modřiny a pohmožděniny s arnikou a Ochranný dynamizovaný olej s arnikou.