xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Krém na žilky a hemoroidy s tújí a vilínem – přírodní ochrana žil a kapilár

Jak navrátit žilním stěnám a kapilárám přirozeným způsobem  elasticitu, obnovit správný průtok krve a redukovat tak otoky nohou?

Pomoci může

Argital – Krém na žilky a hemoroidy s tújí a vilínem.

Extrakty z túje, z listů vilínu virginského, listnatce, koňského kaštanu, myrhy a zelený jíl, které jsou obsažené v krému, mají silný stahující účinek na žíly a kapiláry, umocněný dalšími aktivními složkami, jako jsou čisté esenciální oleje z cypřiše, máty peprné, geránia, levandule a kadidla.

Čisté rostlinné oleje z jojoby, pšeničných klíčků, oliv a třezalkový olej vyživují a zvláčňují pokožku a zvyšují její pružnost. Proto je Krém s tújí a vilínem vhodný též pro zklidnění pokožky nohou podrážděné depilací či holením. Již během aplikace krému ucítíte úlevu a pocit pohody. K dosažení větší účinnosti je možné krém aplikovat i několikrát denně.

K dispozici je v praktickém balení 50 ml, má nový moderní design a na obalu je QR-kód, který umožňuje zobrazit online produktový list a dozvědět se tak všechny informace o produktu a způsobu jeho použití.

Krém s tújí a vilínem na žilky a hemoroidy je stejně jako všechny výrobky Argital 100% přírodní a bez konzervačních přísad. Má certifikaci BDIH pro přírodní kosmetiku a VeganOK, protože neobsahuje žádné složky živočišného původu a je tedy vhodný pro vegetariány i vegany.