xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

BIO sprchové gely Argital jemně pečují o naší pokožku

Během letní sezóny je naše pokožka více vystavena horku a slunci a více se potí. Také koupání v moři nebo v bazénu vyžaduje častější sprchování a očistu těla, která však musí být jemná a současně účinná.

Sprchové gely Argital nám právě takovou péči poskytují. Vyživují, chrání a tonizují pokožku, aniž by narušovaly její přirozenou rovnováhu a ochranný film.

Obsahují gel ze zeleného jílu a výtažky z léčivých rostlin, důležité látky, které pokožku vyživují a tonizují, chrání a udržují její normální fyziologické funkce.

Sprchové gely Argital pečují o naše tělo a přitom jsou šetrné k přírodě. Jsou biologicky snadno odbouratelné, protože obsažené pěnící složky jsou vyrobené z rostlinných surovin, jako je cukr, kokosový olej nebo pšeničné klíčky.

Sprchový gel s lípou

S čistými esenciálními oleji, extraktem z květů lípy a čistým jojobovým olejem. Omlazuje a rozjasňuje pokožku. Gel ze zeleného jílu, bohatý na přírodní stopové prvky, ji zpevňuje, chrání a dodává jí minerální látky.

Energizující sprchový gel s mátou

Tonizuje a osvěžuje pokožku díky působení přírodních stopových prvků obsažených v gelu ze zeleného jílu a čistého extraktu a esenciálního oleje z máty peprné.

Relaxační sprchový gel s meduňkou

Poskytuje tělu opravdové wellness díky relaxačním vlastnostem čistého esenciálního oleje a extraktu z meduňky. V kombinaci s gelem ze zeleného jílu vyživuje a hydratuje pokožku a navozuje příjemný pocit pohody a uvolnění.

Sprchové gely Argital jsou stejně jako všechny ostatní produkty Argital 100% přírodní a bez konzervačních látek.