xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

GOLD esenciální oleje Argital jsou výsledkem výzkumu

Éterické neboli esenciální oleje jsou těkavé olejovité vonné látky, které jsou získávány z rostlin buď destilací a nebo lisováním. Nazývají se rovněž silice.
Již od starověku byly využívány jako parfémy. V současnosti se tyto přírodní látky používají v kosmetice, aromaterapii, farmakologii a jako přídavné aromatizující látky v potravinách.

GOLD esenciální oleje jsou výsledkem dlouhodobého výzkumu společnosti Argital, která pohlíží na rostlinu jako na trojjediný celek, který je tvořen květem, listem a kořenem.

Argital objevil, že určitými technologickými postupy lze získat silice ze všech částí  rostliny jako celku a do esenciálního oleje se pak promítne komplexní vůně celé rostliny. Používá přitom procesy harmonizace za použití vzácných kovů a drahých kamenů, energií vznikajících při východu a západu Slunce a dynamizaci. Výsledkem je mnohem jemnější, plnější a harmoničtější aroma.

GOLD esenciální oleje byly podrobeny různým testům, které prokázaly, že nezpůsobují alergické reakce v takové míře jako běžné esenciální oleje, nedráždí pokožku a podporují vitalitu buněk.

GOLD esenciální oleje Argital mají certifikaci BDIH a ICEA (BIO).


V současné době jsou dostupné tyto silice:
Tymián

Pačuli
Bergamot
Máta
Rozmarýn

Levandule
Tea Tree
Eukalyptus
Niaouli
Sladký pomeranč
Citron
Geranium