xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Baby hypoalergenní sprchový šampon – nové složení !

Baby hypoalergenní sprchový šampon je díky inovovanému složení nyní ještě jemnější. Obsahuje gel ze zeleného jílu, santál Mysoré a vanilkový extrakt v bio kvalitě.

Baby hypoalergenní sprchový šampon je šampon a současně sprchový gel vhodný pro novorozence, děti i pro dospělé, kteří mají velmi citlivou pleť. Potvrzují to provedené laboratorní zkoušky, náplasťový test a test dráždivosti očí.
Jedná se o čistě přírodní produkt v bio kvalitě, bez konzervačních látek a alergenů.

Baby hypoalergenní sprchový šampon slouží k velice šetrnému mytí celého tělíčka novorozenců. Je také ideální pro ošetřování kojenecké seborey (lupy u kojenců). Nenarušuje rovnováhu vlasové pokožky a pomáhá udržovat vlasy zdravé, měkké a lesklé.

Při jeho použití jako sprchového nebo koupelového gelu myje pokožku velice jemně, nedráždí ji a nevysušuje a zanechává ji měkkou a hydratovanou. Má příjemnou vůni vanilky.

Díky novému složení je Baby hypoalergenní sprchový šampon ještě jemnější. Lze ho použít i na mytí intimních partií miminek, protože respektuje fyziologické pH a je velmi šetrný i ke sliznicím.


Baby hypoalergenní sprchový šampon má certifikaci BDIH pro přírodní kosmetiku a ICEA pro BIO kosmetiku.