xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Očistný šampon proti volným radikálům Argital je jedinečnou novinkou s BIO certifikací

Představujeme vám nový, jedinečný šampon se zeleným jílem, jmelím a citronem, který účinně eliminuje působení volných radikálů. 

Znečištění velkých měst a záření vycházející z elektronických zařízení produkují volné radikály, které mají při každodenním působení negativní vliv na pleť.

Vyvolávají předčasné stárnutí a u vlasů způsobují jejich slábnutí a často také vypadávání.

Argital – Očistný šampon proti volným radikálům je unikátní a inovativní produkt, vhodný pro všechny typy vlasů. Pomáhá eliminovat volné radikály, posiluje vlasy a působí preventivně proti jejich padání.

Tento šampon lze používat i jako tekuté mýdlo na obličej. Laboratorní testy prokázaly, že při každodenním používání je šampon schopen neutralizovat škodlivé vlivy způsobené elektromagnetickými vlnami, které produkují počítače a další elektronická zařízení. Během mytí obličeje a vlasů i po něm přináší příjemný pocit uvolnění a pohody.

Aktivními složkami v očistném šamponu jsou zelený jíl, jmelí, citron, lněné semínko a aktivní uhlí rostlinného původu. Kromě absorbce volných radikálů též vyživují a chrání pokožku a posilují vlasy. 

Zejména zelený jíl účinně bojuje proti volným radikálům, reguluje tvorbu kožního mazu, má anti-anging efekt, regeneruje a oživuje vlasy. Výtažek ze jmelí rovněž chrání pokožku hlavy a činí vlasy měkkými a pružnými, citron odstraňuje i hluboko uložené nečistoty a eliminuje volné radikály, sliz ze lněného semínka vytváří ochranný film, který vlasy hydratuje a zvláčňuje. Uhličitan vápenatý a aktivní uhlí mají silnou schopnost absorbce, zatímco směs éterických olejů dodává šamponu jedinečnou svěží a příjemnou vůni.

Argital – Očistný šampon proti volným radikálům je BIO produkt bez konzervačních látek.

Má certifikaci BDIH a ICEA (BIO).