xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Péče o nohy s přírodními přípravky Argital přináší pohodu celému tělu.

Je obecně známo, že nezbytnou podmínkou pro náš pocit pohody jsou zdravé nohy. Právě proto věnujeme našim nohám každodenní péči a hygienu, i když estetické důvody jsou neméně důležité. Z toho vychází i péče o nohy přírodní kosmetikou Argital. 

 

 

 K péči o nohy jsou vhodné tyto přípravky Argital:

Zelený jíl Argital vysušený sluncem – tlumí únavu a zmenšuje otoky

Maska ze zeleného jílu „Argiltubo“ – absorbuje únavu a redukuje otoky

Osvěžující dynamizovaný olej s citronem – osvěžuje

Osvěžující krém na nohy – proti pocení nohou – osvěžuje a uvolňuje

Esenciální olej z grapefruitu – osvěžuje.

 

Postup ošetření:

Do lavoru nalijte teplou vodu, přidejte lžíci Zeleného jílu Argital vysušeného sluncem a kapku esenciálního oleje z grapefruitu. Ponořte nohy do vody a masírujte je rukama nebo jednu nohu o druhou po dobu nejméně 10 minut. Zelený jíl absorbuje únavu a otoky, zvláčňuje pokožku a zlepšuje krevní oběh. Esenciální olej z grapefruitu dodává energii a odstraňuje stres.

Osušte nohy a naneste na ně rovnoměrně několik milimetrů silnou vrstvu Masky ze zeleného jílu „Argiltubo“. Nechte působit 20 minut a poté odstraňte houbičkou namočenou ve vlažné vodě. Kromě toho, že slouží jako peeling, je Argiltubo vynikající pro odstranění pocitu těžkých nohou a případných otoků.

Nakapejte do dlaně několik kapek Osvěžujícího dynamizovaného oleje s citronem, rozetřete v dlaních a jemně jím masírujte nohy krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček asi 3 minuty. Osvěžující dynamizovaný olej nohy osvěží a také vyživuje a zvláčňuje pokožku.

Ošetření nohou zakončete aplikací Osvěžujícího krému na nohy – proti pocení nohou. Masírujte jím nohy po směru hodinových ručiček, dokud se úplně vstřebá. Krém na nohy obsahuje výtažek z heřmánku pro zklidnění, výtažek z arniky proti zánětům a těžkým nohám a esenciální olej z meduňky pro uvolnění.

V případě kožních mykóz nebo bakteriálních infekcí doporučujeme používat také Krém Argital s Niaouli.