xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Jak chránit pokožku před sluněním a regenerovat ji po slunění

Před vystavením pokožky slunci doporučujeme chránit pokožku.

Baby Hypoalergenní krém Argital  obsahuje oxid zinečnatý, který působí jako  lehký ochranný štít proti UV záření a violku trojbarevnou, která spolu s gelem ze zeleného jílu zabraňuje zčervenání pleti.

Po slunění si můžete na zklidnění pleti dopřát koupel se  Zeleným jílem Argital  a několika kapkami esenciálního oleje z modrého heřmánku nebo máty.

Nebo se jen osprchovat  a použít pro zklidnění a vyživení pokožky Relaxační sprchový gel s meduňkou.

Poté hydratujte pokožku Baby Hypoalergenním čistícím mlékem, které zejména po sprše působí na zklidnění a regeneraci pokožky.

Na závěr použijte Zklidňující a regenerační krém s heřmánkem, řebříčkem a měsíčkem. Obsahuje výtažky z květů heřmánku, řebříčku a měsíčku, které spolu s gelem ze zeleného jílu  osvěžují a zklidňují pokožku. Je tedy ideálním krémem po opalování. Lze jej ale použít i jako hydratační krém před sluněním. Zklidňující a osvěžující účinek je dán působením azulenu obsaženém v heřmánku, měsíčku a řebříčku a množstvím  stopových prvků obsažených v přírodním zeleném jílu.

Jako osvěžující tonikum a lehkou toaletní vodu můžete nastříkat na  pokožku celého těla Levandulovou květovou vodu.