xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

BIO repelent Argital, přírodní bio sprej proti komárům

Léto je v plném proudu a s ním i komáři. Před jejich kousanci nás ochrání BIO repelent Argital ve spreji. Je 100% přírodní, šetrný k naší pokožce i přírodnímu prostředí a pomůže nám udržet komáry i další nepříjemný hmyz od těla. Aplikuje se přímo na kůži.

Obsahuje výhradně čisté esenciální oleje a rostlinné extrakty, které mají ochranný a zklidňující účinek.

Maximální účinek dosáhneme, když BIO repelent nastříkáme také na tkaniny [1, 2] – koberce, závěsy, přehozy a polštáře. Pro klidný spánek lze lehce stříknout také pod polštář a na rub deky. BIO repelent nejen že vás ochrání před komáry, ale jeho příjemná, svěží vůně navozuje pocit uvolnění a zklidnění.

BIO repelent proti komárům je certifikovaný bioprodukt, bez konzervačních látek, umělých barviv [2] a chemických přísad.

[1] Doporučujeme přípravek protřepat a stříkat ze vzdálenosti nejméně 20-30 cm od tkaniny.

[2] V produktu nejsou přidána žádná barviva, ale může obsahovat barevné pigmenty pocházející z rostlinných složek, proto doporučujeme jej nejprve vyzkoušet na malý kousek látky, která není vidět.