xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Dynamizace: Umění, které aktivuje vitální síly

V přírodě i ve vesmíru se vše rytmicky střídá: den a noc, roční období, fáze měsíce, příliv a odliv. Rytmus udržuje život, řídí paměť, vytváří vazby s životodárnými silami a propojení mezi bytostmi, přírodou a vesmírem.

Dynamizace je zvláštní druh umění zahrnující přesně stanovené postupy míchání a protřepávání látek, při nichž se do jejich podstaty vnášejí kosmické rytmy. Při dynamizaci se výchozí suroviny probouzejí a získávají určitou citlivost. Zbavují se tendence podléhat stárnutí, ke kterému dochází vlivem gravitace, přidává se určitá kosmická kvalita související se zářivými a nebeskými procesy a přibližují se tak k životu.

Dynamizace je proces, který v maximální míře zvyšuje kvalitu a účinnost přípravků. Vezměme si například výluh z lipových květů. Lipové květy se skládají ze dvou částí. Z viditelné materiální části, která tvoří účinnou látku a z neviditelné nemateriální části, kterou můžeme definovat jako účinnou látku duchovního charakteru a která je obvykle navázaná na materiální část.

Dynamizace uvolňuje právě tuto účinnou látku duchovního charakteru, jejímž působením se zesiluje účinek materiální části. Současně se povzbudí a zvýrazní chuť výluhu lipových květů a jeho celková účinnost se maximálně zvýší.

Dynamizace a ředění jsou dva základní principy při přípravě homeopatických léků. Úkolem ředění i dynamizace látek je povýšit jejich vlastnosti na dimenzi, která je co nejblíže životu.

Ředění dosahuje tohoto cíle rozptýlením látky v rozpouštědle, zatímco dynamizace dosahuje stejného cíle prostřednictvím dodávání rytmu.

Účinné složky všech produktů Argital jsou dynamizovány, čímž se jejich účinnost zvyšuje na nejvyšší míru. Argital vyvinul originální způsob dynamizace, při kterém je vždy nutná přítomnost člověka.