xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Zeštíhlující péče Argital – buďte fit na léto

Než se nadějeme, bude tu léto.

Vyhladit a zpevnit pokožku a přichystat se tak na léto s větší sebedůvěrou, vám pomůže Argital – Zeštíhlující zábal ze zeleného jílu, s esenciálním olejem ze sladkého pomeranče. Je vyroben ze zeleného jílu, který má mimořádné modelační vlastnosti, díky nimž účinně zpevňuje pleť a působí proti celulitidě. Obsahuje rostlinné extrakty z břízy, arniky horské, vinné révy, kaštanu, tužebníku jilmového, břečťanu a kopřivy, které působení proti celulitidě ještě umocňují. Mají stahující a tonizující účinky, pomáhají odvodňovat a rozproudit energii, čímž stimulují vstřebávání tuku a pomerančové kůže. Esenciální olej ze sladkého pomeranče pomáhá redukovat celulitidu, a společně s esenciálními oleji z citronu, fenyklu a rozmarýnu pokožku vyhlazuje a zpevňuje.

Použití: aplikujte Zeštíhlující zábal ze zeleného jílu  na vybranou část těla, lehce vmasírujte, překryjte papírovou kuchyňskou utěrkou a obalte bavlněnou látkou tak, abyste se mohli volně pohybovat. Zábal nechte působit půl hodiny až 2 hodiny a poté omyjte.

Pro posílení účinků používejte také Argital – Zeštíhlující krém proti celulitidě „Florange“Argital – Zeštíhlující dynamizovaný olej na celulitidu s pomerančem a rozmarýnem. Vymáčkněte do dlaně trochu krému „Florange“ a přidejte 5 sprejových dávek zeštíhlujícího oleje na celulitidu. Prsty druhé ruky je spolu v dlani dobře promíchejte a vmasírujte do pokožky vybrané části těla. Nejúčinnější je dopřát tuto péči pokožce po sprchování nebo koupeli, kdy jsou póry kůže otevřené a připravené ji přijímat. 

Navíc můžete kůru podpořit pitím vhodného bylinkového čaje, Dott.G.Ferraro doporučuje např. čaj březový.