xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Zdravě opálená pokožka s přírodní sluneční ochranou Argital.

K letním potěšením patří i slunění a zdravě opálená pokožka. Opatrnost je však na místě. Po dni stráveném na slunci může být nepříjemným překvapením začervenalá nebo i hodně spálená kůže.

Chcete-li být v létě zdravě a přirozeně opálení, vyzkoušejte jednoduchý postup se čtyřmi přípravky Argital, které budou pokožku chránit proti slunci, hydratovat ji a uchovávat pružnou:

 

  1. Před vystavením slunci natřeme pokožku Třezalkovou olejovou emulzí, která ji ochrání před negativními účinky slunečních paprsků a napomůže jejímu přirozenému zhnědnutí.
  2. Po slunění si dopřejeme osvěžující sprchu a použijeme Energizující sprchový gel s mátou, který má tonizační účinky.
  3. Čistou a osušenou pokožku ošetříme Zklidňujícím a regeneračním krémem s heřmánkem řebříčkem a měsíčkem. Krém ji osvěží a pokud přece jen zčervenala, dokáže zklidnit projevy jejího podráždění díky vysokému obsahu azulenu.
  4. Na závěr použijeme Baby hypoalergenní tělové mléko, které má silné hydratační a regenerační účinky a pokožka po něm bude hebká a vláčná.