xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Přirozeně krásný úsměv se zubní pastou a ústní vodou Argital

Zdraví zubů a ústní dutiny je neodmyslitelně spojené s dobrou ústní hygienou, která musí být  důkladná, ale současně velmi šetrná.

Hygiena, která je přírodní a je založena na využití  léčivých bylin,  neobsahuje umělé konzervanty, pěnidla, sladidla nebo fluoridy.

Argital vyvinul řadu přírodních přípravků pro ústní hygienu, které optimálně ošetřují zuby i dásně a současně přinášejí pocit svěžesti a pohody.

Zubní pasty Argital nejsou abrazivní, přesto však účinně čistí zuby aniž by poškozovaly zubní sklovinu nebo dráždily dásně. Naopak, jsou velice šetrné, ale zároveň vysoce efektivní. Dokáží také účinně eliminovat zápach z úst. Zubní pasty Argital jsou zásadité a díky tomu zabraňují vzniku zubního povlaku  a zubního kamene. Vyrábí se v těchto variantách:

Zubní pasta se šalvějí a zeleným jílem

Bělící zubní pasta s propolisem a Dentie

Aromatická zubní pasta se 7 esenciálními oleji

Zubní pasta „Omeobital“ pro homeopatika

Zubní pasta s mátou a zeleným jílem

Nepostradatelnou součástí ústní hygieny Argital  Ústní voda se zeleným jílem, ananasem a koloidním stříbrem. Jedná se o čistě přírodní produkt, jehož účinnými složkami jsou  kromě gelu ze zeleného jílu a koloidního stříbra, též extrakty z ananasu, kramerie a měsíčku lékařského a čisté esenciální oleje z eukalyptu a máty peprné. Směs přírodních složek, které společně působí velice účinně proti tvorbě zubního povlaku a zubního kazu, proti zápachu z úst a posilují zubní sklovinu. Výsledkem je příjemný dlouhodobý pocit svěžesti v ústech.