xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Přípravky Argital pro zesvětlení a rozjasnění pleti

Ošetření obličeje přípravky Argital pro zesvětlení a rozjasnění pleti je vhodné jak pro prevenci, tak k zesvětlení pigmentových skvrn vzniklých v důsledku slunění nebo stařeckých skvrn.

 

Pro účinné zesvětlení pleti doporučuje dr.Ferraro použít produkty Argital v tomto pořadí:

 

 – Vyčistěte pleť obličeje přípravkem Argital – Čistící a odličovací mléko Vegetalatte. Aplikujte jej na obličej přímo konečky prstů nebo pomocí vatového tamponu.

 – Naneste malé množství Rostlinného mycího a zesvětlujícího gelu na obličej Argital, jemně masírujte krouživými pohyby konečky prstů a poté opláchněte.

– Poté aplikujte Argital – Scrub a pleťová maska se zeleným jílem, jemně jím masírujte obličej a nechte působit cca 10 minut. Potom jej odstraňte pomocí mořské kosmetické houbičky navlhčenéve vlažné vodě.

 –  Vetřete do pleti obličeje několik kapek přípravku Argital – Zesvětlující růžový pleťový olej.

 – Dále naneste Argital – Masku ze zeleného jílu „Argiltubo“. Nechte ji působit 10 minut v případě suché pleti, 20 minut u smíšené pleti a 30 minut u mastné pleti. Poté ji odstraňte nejlépe mořskou kosmetickou houbičkou navlhčenou v teplé vodě.

 – Na závěr vmasírujte do pleti Argital – Obnovující krém s růžovým olejem.

Upozornění: Vyhýbejte se nejbližšímu okolí očí, dbejte na to, aby se Vám přípravky nedostaly přímo do oka.