xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Ošetření dekoltu přípravky Argital – tonizuje pleť a působí proti striím

K ošetření dekoltu a poprsí – pro krásnou, zdravou a pružnou pleť a proti striím, doporučujeme používat přípravky Argital dle následujícího postupu:

– Nejdříve pleť prsou jemně vyčistíme Čistícím a odličovacím mlékem „Vegetalatte“. Lehce vtíráme malé množství mléka do pokožky konečky prstů po dobu několika minut. 

– Provedeme jemný peeling přípravkem Scrub a maska se zeleným jílem, kosatcem a damaškovou růží, jemnými krouživými pohyby konečky prstů po dobu 10 minut. Omyjeme houbičkou navlhčenou ve vlažné vodě.

– Poté pleť tonizujeme Pleťovým tonikem s esenciálními oleji „Rugiada“. Tonikum můžeme zlehka nastříkat přímo na pleť nebo aplikovat pomocí vatového tamponu. 

– Pro měkkou a pružnou pleť jemně masírujeme dekolt několika kapkami Růžového oleje na zpěvnění dekoltu, asi 3 minuty.

– Poté naneseme špachtličkou nebo konečky prstů Masku ze zeleného jílu „Argiltubo“ v rovnoměrné vrstvě silné několik milimetrů. Necháme působit 20 minut a pak odstraníme houbičkou namočenou ve vlažné vodě. 

– Na závěr pleť ošetříme Vyrovnávacím krémem s violkou na dermatitidu a proti cystám. Jemně jej vmasírujeme do pleti prsou, dokud se úplně nevstřebá.