xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Obnova pleti před přicházející zimou

Na podzim, po skončení letního období, bychom měli dopřát pokožce těla i obličeje kvalitní peeling. Tím podpoříme obnovu pleti před přicházející zimou a sjednotíme její barvu.

 

Na obličej doporučujeme použít tyto dva peelingové přípravky Argital:

Argital – Hypoalergenní scrub a pleťová maska s violkou, která kromě violky trojbarevné obsahuje i zelený jíl  s lehkým exfoliačním účinkem.  Jemně čistí citlivou a problematickou pleť, která nesnáší parfemaci a jiné dráždivé látky.

Argital – Scrub a pleťová maska se zeleným jílem. Obsahuje též prášek z kořene kosatce a damascenskou růži, díky nimž jemně čistí a obnovuje pokožku. Růže přináší svou delikátní vůni. Mandlový olej  pleť navíc vyživuje a chrání.

Oba produkty mají certifikace: BDIH, BIO (ICEA) a Vegan OK.

Na tělo doporučujeme:

Masku ze zeleného jílu „Argiltubo“, která je připravena k okamžitému použití.

A jak ji aplikovat? Masku naneseme na část těla, kde chceme obnovit pokožku, ve vrstvě přibližně půl centimetru. Masku necháme působit 30-45 minut nebo než zcela zaschne. Poté ji smyjeme vlhkou, nejlépe mořskou houbičkou. Peelingový efekt masky je dán exfoliačním a čistícím účinkem zeleného jílu. Ochranu, výživu a regeneraci pokožky zajišťuje brutnákový olej a extrakty z přesličky a měsíčku.

Argiltubo má certifikace: BDIH, BIO (ICEA) a Vegan OK.