xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Nejšetrnější přírodní péče o jemnou pleť okolo očí

Pro každodenní ošetřování jemné pleti okolo očí a efektivní prevenci váčků a vrásek doporučuje Argital ošetření pomocí dvou novinek, které vyvinul speciálně pro péči o tuto oblast. Jsou to:

Liftingový oční krém se světlíkem a zeleným jílem a Liftingová oční maska se světlíkem a zeleným jílem.

Oba produkty je vhodné kombinovat se dvěma přípravky z Hypoalergenní řady Argital, a to Hypoalergenní čistící mléko s violkou a Hypoalergenní pleťové tonikum s violkou. Jsou určené zejména pro velmi citlivou pleť, která nesnáší syntetické vonné látky, konzervanty, barviva a chemikálie obecně a může reagovat citlivě i na některé přírodní alergeny.

Argital doporučuje následující postup:

  1. Hypoalergenní čistící mléko s violkou – určené pro jemné čištění pleti obličeje a její přípravu pro aplikaci dalších přípravků. Naneste požadované množství na vatový tampon, houbičku nebo do dlaně a čistěte pleť obličeje jemnými krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček. Je vhodné též pro šetrné odlíčení očí.
  2. Hypoalergenní pleťové tonikum s violkou – pro jemné dočištění a tonizaci pleti. Navlhčete tonikem vatový tampón a očistěte jím jemně pleť obličeje a krku, anebo, pokud vám to lépe vyhovuje, aplikujte přímo pomocí rozprašovače. Dbejte přitom, aby se vám nedostalo do očí.
  3. Liftingová oční maska se světlíkem a zeleným jílem – působí proti váčkům a vráskám, které mají tendenci se tvořit kolem očí. Zmenšuje otoky, zanechává pokožku uvolněnou a hladkou a dodává ihned po aplikaci příjemný pocit svěžesti. Naneste vrstvičku masky a nechte působit 10-20 minut, opatrně smyjte vlažnou vodou. Dbejte, aby se vám maska nedostala do očí.
  4. Liftingový oční krém se světlíkem a zeleným jílem – uvolňuje pleť kolem očí, má přirozený liftingový efekt, redukuje váčky a vrásky. Aplikujte jej na závěr ošetření na pleť kolem očí.

Všechny čtyři produkty Argital  mají certifikaci BDIH pro přírodní kosmetiku a ICEA pro BIO kosmetiku. Jsou bez konzervačních přísad a živočišných složek, vhodné pro vegetariány a vegany.