xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Lesk, sílu a vitalitu dodá vlasům Argital – Očistný šampon se zeleným jílem, jmelím a citronem

Horké letní dny plné slunce a časté koupání představují pro naše vlasy zátěž. Výsledkem mohou být křehké a vysušené vlasy.

Na sklonku léta a s příchodem podzimu mají vlasy také tendenci vypadávat. Navrátit oslabeným vlasům jejich lesk, pružnost a sílu pomůže Očistný šampon proti volným radikálům Argital.

Argital – Očistný šampon se zeleným jílem, jmelím a citronem je jedinečným a inovativním přípravkem, vhodným pro všechny typy vlasů.

Jeho speciální složení pomáhá eliminovat volné radikály, které způsobují stárnutí buněk. Vyživuje vlasovou pokožku, působí preventivně proti slábnutí a vypadávání vlasů.

Během mytí šampon navozuje pocit pohody a uvolnění a vlasy jsou po něm lehké a nadýchané.

Zelený jíl účinně reguluje maštění vlasové pokožky, dodává jí minerální látky a stopové prvky a působí proti jejímu stárnutí. Jmelí pokožku chrání a citron má očistné a osvěžující účinky, Slizovité látky dodané ze lněného semínka hydratují vlasy a činí je měkkými a pružnými. Přírodní uhličitan vápenatý a aktivní uhlí účinně absorbují volné radikály a škodliviny. Směs éterických olejů dodává šamponu příjemnou a jedinečnou vůni.

Šampon lze používat též jako mycí gel na obličej a tělo.

Očistný šampon Argital je v bio kvalitě, bez konzervačních a jiných syntetických látek, s certifikací BDIH (přírodní kosmetika) a ICEA (BIO kosmetika).