xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Léčivá violka trojbarevná

Violka je jarní bylinka, s níž se rodí nový život. Používá se při ekzémech, nečisté pleti s komedony a akné, chronickém zarudnutí pleti, spáleninách a přetrvávajících dermatitidách. U miminek působí efektivně proti opruzeninách z plínek. Violka je jednou z oblíbených bylinek svaté Hildegardy z Bingenu, známé léčitelky a bylinkářky.

Violka bývá považována za rostlinu planety Merkur, která obsahuje hojivý princip.  Mnoho významných učenců, jako byli Dioscorides, Galen, Masawaiyh, Hildegarda z Bingenu nebo  Rudolf Steiner, uznávalo její četné léčivé účinky. Podle Lékařské školy v Salernu pomáhá violka léčit i smutnou a truchlivou náladu a postprandiální migrénu.

Violka trojbarevná má vyrovnávací účinky na pleť, protože dokáže transformovat oheň, který stagnuje pod kůží a tím způsobuje různé problémy, jako jsou těžké dermatitidy na obličeji, krku nebo dekoltu, ekzémy, lupenka, vyrážky, kožní vředy, nečistá pleť, akné a kožní vyrážky, opruzeniny z plínek nebo olupování kůže a nečistoty pleti obecně. Violka má  silnou vazbu k ňadrům a děloze. Působí proti cystám a  preventivně i proti vzniku nádorů v prsou a děloze, dokonce napomáhá vstřebávání cyst na vaječnících.

 Argital ve svých přípravcích kombinuje violku trojbarevnou se zeleným jílem a tím ještě umocňuje její účinky.