xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Dopřejte si domácí wellness! Koupel se zeleným jílem Argital a esenciálními oleji

Zelený jíl je miliony let stará hornina výjimečných vlastností, mezi než patří i mimořádná plasticita. Je úžasným přírodním prostředkem proti stárnutí pleti a užitečným pomocníkem při formování postavy.

Argital – Zelený jíl vysušený sluncem v sobě uchovává životní sílu a energii ze slunečního záření, které do sebe vstřebává během procesu svého vysoušení na slunci. Obsahuje oxid křemíku, který je pomáhá zpomalovat procesy stárnutí pokožky a uchovat ji mladou, pružnou a vypnutou.

Pravděpodobně nejpříjemnější způsob, jak si dopřát mimořádné účinky zeleného jílu je horká lázeň se zeleným jílem, do které ještě přidáme čistý éterický olej. Působí blahodárně na celé tělo, obnoví síly na konci náročného pracovního dne a odplaví stres.

Příprava koupele je velmi jednoduchá: do napuštěné vany přidáme trochu zeleného jílu Argital (asi 3 lžíce). Jíl se ve vodě sám rozptýlí a vytvoří jakýsi „oblak“. Během koupele jej udržujeme rozptýlený občasnými pohyby končetin a jíl tak působí na celé naše tělo.

Do koupele je vhodné přidat několik kapek GOLD esenciálního oleje např. citron, sladký pomeranč, cypřiš nebo jiný, s vaší oblíbenou vůní. Pro zesílení očistného účinku je možné přidat i levandulový olej.

Jíl je vhodné neoplachovat, nemusíte se obávat, že by zašpinil pokožku. S potěšením zjistíte, že po jílové koupeli je vaše pleť krásně vyhlazená. Jíl je velmi jemný a tak můžete vodu vypustit a usazeninu na dně vany bez obav spláchnout, aniž by se ucpal odtok.