xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Citlivá krystalizace – metoda k určení vitálních sil v přípravku

Na testování vitality našich surovin používaných v přípravcích Argital používáme metodu tzv. „citlivé krystalizace“. Je to kvalitativní metoda, která stanovuje přítomnost vitální síly v kosmetickém přípravku nebo potravinách. Tento test provedl německý vědec Ehrenfried Pfeiffer podle návodu Rudolfa Steinera. Pfeiffer se ptal Steinera: “jak mohu vidět vitální sílu?” A Steiner odpověděl: “skrze krystalizaci”.

Pro zkoušku vybrali měďnatou sůl, chlorid měďnatý, protože během krystalizace vytváří jehlicovité krystaly, které jsou pomocí vitálních sil formovány do krásných obrazců.

Obrázek vlevo odpovídá krystalizaci chloridu měďnatého v nasyceném roztoku destilované vody, kdy vznikají agregáty nepravidelných malých i velkých krystalů. Největší viditelné shluky krystalů jsou uspořádány na okrajích. Obrázek vpravo znázorňuje krystalizaci s přídavkem zeleného jílu  Argital a ukazuje jeho schopnost formovat krystaly chloridu měďnatého.

Testy citlivé krystalizace, které provádíme na našich výrobcích Argital, jako v tomto případě na zeleném jílu, ukazují na jejich vysokou vitalitu. Obrázek vpravo připomíná bujné tvary ze světa rostlin a korálů. Je zřejmý velký rozdíl mezi oběma obrázky. V tom nalevo krystaly chloridu měďnatého nevytváří žádné tvary, zatímco v obrázku napravo vytvořil zelený jíl rozkvetlý obraz.