xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Čištění pleti přírodními přípravky Argital v pohodlí domova

O naši pleť se můžeme postarat přirozeným způsobem a v pohodlí domova. S pomocí 100% přírodní kosmetiky Argital vyčistíme pleť do hloubky a dodáme jí pružnost a svěžest. Doporučené přípravky Argital pro kompletní a účinné ošetření pleti jsou:

 

Nejprve z pleti obličeje a krku odstraníme všechny nečistoty a make-up pleťovým mlékem Vegetalatte, které pleť vyčistí velice jemně, ale přitom důkladně. Aplikujeme ho na vatový tampon a čistíme pleť jemnými krouživými pohyby po směru hodinových ručiček*. Mléko je vhodné pro všechny typy pleti.

Následuje Scrub a pleťová maska se zeleným jílem. Naneseme jej na obličej jako masku a necháme působit asi 10 minut, během nichž scrub stimuluje regeneraci vrchních vrstev pokožky. Masku odstraníme pomocí vatového tampónku nebo mořskou houbičkou.

Na vyčištěnou pleť nastříkáme Pleťové tonikum s esenciálními oleji „Rugiada“, které ji tonizuje a zpevňuje.

Na závěr pleť ošetříme Hydratačním a výživných krémem s Ylang-Ylangem, vhodným pro všechny typy pleti. Také je možné použít Krém proti vráskám s vitamínem E a F, který dodává pleťi výživu a působí proti jejímu stárnutí. Proto je ideální především pro zralejší pleť.

 

 

*Už jen samotný krouživý pohyb pomáhá zlepšit cirkulaci tekutin v tkáních. Po směru hodinových ručiček se doporučuje na severní polokouli a proti směru hodinových ručiček na jižní polokouli.