xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Baby hypoalergenní čistící mléko jemně čistí a chrání dětskou pokožku

Argital – Baby hypoalergenní čistící mléko, stejně jako další přípravky z řady Baby kosmetiky Argital, obsahují extrakt z violky trojbarevné v BIO kvalitě a gel ze zeleného jílu, které působí účinně proti opruzeninám.

Díky jejich silnému vyhlazujícímu a zklidňujícímu účinku je mléko vhodné pro čistění dětské pokožky, která je postižena opruzeninami z plínek.

Při přebalování očistěte pokožku miminka Baby hypoalergenním čistícím mlékem pomocí vatového tamponu a poté naneste Baby hypoalergenní pudr na opruzeniny a Baby hypoalergenní krém Argital. Tyto přípravky působí synergicky proti zarudnutí a opruzeninám.

 

Návod na používání Baby produktů Argital při přebalování:

Večer očistěte pokožku miminka BABY HYPOALERGENNÍM ČISTÍCÍM MLÉKEM a počkejte až zaschne. Pak zasypejte BABY HYPOALERGENNÍM PUDREM NA OPRUZENINY a rozneste jej rovnoměrně špičkami prstů nebo vatovým tamponem. Dejte děťátku plínky.

Ráno očistěte dětskou pokožku BABY HYPOALERGENNÍM ČISTÍCÍM MLÉKEM, počkejte až zaschne a poté jemně vmasírujte BABY HYPOALERGENNÍ KRÉM NA OPRUZENINY, dokud se zcela nevstřebá.   Nasaďte plínky.

Opakujte večerní a ranní postup.

Baby řada Argital neobsahuje alergeny a konzervanty. Přípravky jsou bezpečné, což prokazuje náplasťový test a test dráždivosti pokožky.