xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Argital – Bělící zubní pasta s propolisem a Dentie získala hodnocení jako nejlepší bělící pasta

Je nám potěšením se s vámi podělit o skvělé ohodnocení Bělící zubní pasty s propolisem a Dentie, o němž se společnost Argital dozvěděla od svého distributora v Rusku.

V recenzi jsou oceňovány příznivé účinky této zubní pasty: bělící a čistící účinek, ochrana dásní a zejména to, že zubní pasta není abrazivní, protože aktivní složka Dentie čistí zuby pomocí absorpce nečistot, aniž by poškozovala zubní sklovinu.

 

Zde je český překlad části textu, který publikovala redakce LookBio (pozn.: ruský odborný informativní portál věnující se ekologii a bioproduktům) ohledně posouzení účinků přírodních zubních past:

Autor: Ira Pogodina: Černá zubní pasta pro bílé zuby

Argital Bělící zubní pasta s propolisem a Dentie (název pasty v ČR

„Pravděpodobně nejlepší přírodní bělící zubní pasta, kterou jsem vyzkoušela. Nosí tedy zcela právem své jméno. Výborně bělí zuby, odstraňuje zubní plak a po použití mám velice příjemný pocit z krásně čistých zubů.

Po týdnu používání této zubní pasty Argital byly mé zuby o odstín světlejší. Zubní plak zcela zmizel a to i z vnitřní strany zubů, podobně jako po návštěvě dentální hygieny.

Bělícího účinku je dosahováno díky směsi mořské soli a rostlinného uhlí, která je v pastě obsažena. Přitom ale pasta není abrazivní a, díky tomu čistí zuby velmi šetrně a chrání zubní sklovinu.

Součástí složení je i propolis, který zlepšuje stav dásní a mikroflóry v celé ústní dutině, brání vzniku zubního plaku, zubního kamene a tím i zubního kazu.

Zubní pasta má velice příjemnou a jemně svěží mentolovou chuť danou obsahem máty a anýzu…“.

(http://lookbio.ru/ekodom-2/chistota-i-gigiena-ekodom-2/reviziya-naturalnye-zubnye-pasty-chast-3/)