xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Ošetření Argital na zpevnění pokožky dekoltu a poprsí

Má-li zůstat pokožka dekoltu a poprsí pevná, pružná a bez strií i v pozdějším věku, je třeba jí věnovat pravidelnou péči, nejlépe 1 x týdně.

 

Argital doporučuje používat na zpevnění dekoltu a poprsí přípravky, které chrání prsa a podporují elasticitu pleti:

Růžový olej na zpevnění dekoltu

Maska ze zeleného jílu „Argiltubo“

Vyrovnávací krém na dermatitidu s violkou

Hypoalergenní čistící mléko s violkou

 

 

 

Nejprve jemně vyčistěte pokožku dekoltu a prsou Hypoalergenním čistícím mlékem s violkou, případně omyjte příjemně teplou vodou.

Na vyčištěnou pokožku naneste několik kapek Růžového oleje na zpevnění dekoltu, který obsahuje čistý esenciální olej z růže stolisté. Jemně jej vmasírujte krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček, dokud se úplně nevstřebá.

Potom aplikujte Masku ze zeleného jílu „Argiltubo“. Zpevňuje a tonizuje pokožku, má anti-aging efekt a působí proti striím. Působí též preventivně proti vzniku zatvrdlin v prsech. Masku naneste v silnější vrstvě na dekolt a celá prsa. Tloušťka vrstvy by měla být rovnoměrná a silná několik milimetrů. Nechte ji působit 10-20 minut a poté smyjte vlažnou vodou. Snadno to jde s pomocí přírodní mořské houbičky.

Pokožku osušte jemným poklepáním ručníkem a ošetřete ji Vyrovnávacím krémem na dermatitidu s violkou, který pomáhá chránit prsa před vznikem cyst a normalizuje pokožku. Krém jemně vmasírujte ve směru hodinových ručiček, dokud se úplně nevstřebá.

Všechny přípravky Argital jsou 100% přírodní, certifikované a bez syntetických konzervačních látek.