xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Účinná ochrana pokožky rukou před zimou

V chladném počasí bývá pokožka rukou často stresována střídáním teplot při přechodu z tepla do zimy a obráceně. Přitom může docházet k jejímu podráždění a pokožka je zarudlá, suchá a napjatá a mohou se dokonce objevit i drobné prasklinky.

Abychom pokožku rukou ochránili a udržovali ji hebkou, vláčnou a pružnou, doporučuje Argital používat Ochranný krém na ruce s propolisem a smilem italským. Smil zklidňuje a hojí pokožku. Propolis, gel ze zeleného jílu a komplex dalších přírodních složek pokožku chrání a pomáhají udržet její přirozenou rovnováhu i po vystavení větru a chladu.

Krém na ruce Argital neobsahuje žádné konzervační látky a obsažené aktivní složky jsou čistě přírodní. Je vhodný i v případě lehčích omrzlin, s nimiž lze účinně bojovat prostřednictvím opakované aplikace během dne.

Nyní je krém k dispozici v novém balení, které je ještě praktičtější a pohodlnější při nošení v kabelce. Ochranný krém na ruce Argitalcertifikaci BDIH (pro přírodní kosmetiku) a obsahuje složky pocházející z ekologického zemědělství (BIO) a z biodynamického zemědělství (Demeter).