Esenciální oleje GOLD

Jsou výsledkem dlouhého studia a výzkumu společnosti Argital, zaměřeného na využití potenciálu celé rostliny. Jejich vůně je velmi jemná, bohatá a harmonická díky speciálnímu výrobnímu procesu, při němž se využívají patentované metody dynamizace a harmonizace GOLD s pomocí vzácných kovů a drahých kamenů. Tyto procesy v oleji probouzí vůni celé rostliny, jejích květů, listů i kořene. Výsledná vůně je zcela jedinečná a v olejích je obsažena jemná energie rostlin.
Výsledky testů ukazují, že esenciální oleje GOLD nezpůsobují alergické reakce v takové míře jako běžné éterické oleje, nedráždí pokožku a podporují vitalitu buněk.

PRODUKTY

GOLD esenciální olej – CYPŘIŠ  10 ml

GOLD esenciální olej – CITRON 10 ml

GOLD esenciální olej – LEVANDULE 10 ml

do e-shopu

Další GOLD esenciální oleje: VERBENA, SANTÁL MYSORE, SLADKÝ POMERANČ, BERGAMOT, EUKALYPTUS, CITRONELA, LAVANDIN, MÁTA PEPRNÁ, NIAOULI, PAČULI, GRAPEFRUIT, ROZMARÝN, RŮŽE RIVIERA, TEA TREE, TYMIÁN, HŘEBÍČEK, GERANIUM, JALOVEC, KADIDLOVNÍK, SANTÁL, YLANG YLANG, NEROLI, MAJORÁNKA, ZÁZVOR, FENYKL, BAZALKA, DAMAŠSKÁ RŮŽE, MYRTA, CEDROVÉ DŘEVO, MANDARINKA, MÁTA ROLNÍ, SKOŘICE, ŠALVĚJ MUŠKÁTOVÁ, ŠALVĚJ LÉKAŘSKÁ, LITSEA CUBEBA