xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Baby BIO kosmetika ARGITAL je pro dětskou pokožku jako jemné pohlazení

Baby řadu Argital tvoří výhradně 100% přírodní BIO produkty bez konzervantů, které jsou vhodné pro všechny typy pleti, zejména však pro tu nejcitlivější pokožku našich dětí.

Argital prováděl společně s prestižní Univerzitou v Pavii vědecký výzkum dětské kosmetiky Argital. Výsledky výzkumu potom ověřoval v praxi ve spolupráci s matkami a jejich miminky a získal tak řadu cenných zkušeností.

Díky nim je inovované složení nové řady Baby BIO kosmetiky Argital ještě šetrnější a obohacené  například o BIO vanilkový extrakt, který má zklidňující a uvolňující účinky a dodává přípravkům svou příjemnou vůni.

Baby BIO kosmetika Argital obsahuje přípravky:

BABY HYPOALERGENNÍ SPRCHOVÝ ŠAMPON

Velice jemný mycí přípravek se zeleným jílem, olejem ze santálového dřeva Mysoré a extraktem z vanilky. Je určen zejména pro šetrné mytí dětské pokožky. Je též ideálním přípravkem i pro dospělé, kteří mají velmi citlivou pokožku. Nepálí ani jinak nedráždí oči.

BABY HYPOALERGENNÍ KRÉM NA OPRUZENINY

Ochranný krém s gelem ze zeleného jílu, extraktem z violky a vanilky, chrání pokožku kojenců před opruzeninami a zklidňuje její zarudnutí.

BABY HYPOALERGENNÍ PUDR NA OPRUZENINY

Ochranný pudr obsahuje zelený jíl, rýžový škrob a extrakt z violky. Absorbuje nečistoty a neutralizuje kyselé prostředí, které se vzniká ze znečištěných plínek. Zabraňuje zarudnutí kůže a regeneruje pokožku.

BABY HYPOALERGENNÍ TĚLOVÉ MLÉKO

Obsahuje gel ze zeleného jílu, extrakt z měsíčku, slézu a violky. Hydratuje pokožku a udržuje ji vláčnou.

Všechny produkty Baby kosmetické řady Argital mají certifikace BDIH a ICEA (BIO).